Mustafa Pakcan ve Oğullarının Markası Dristor Kebap

Mustafa Pakcan ve Oğulları Ahmet Uğur, Kazım Fatih Pakcan tarafından 1999 senesinde Romanya’nın başkenti olan Bükreş’te kurulan Dristor Kebap ve Döner dükkanı günümüzde 12 adet şubesi olan bir Türk restoran zinciri haline gelmiştir. Elbette kurulduğu günden günümüze kadar olan süreçte birtakım zorluklar da yaşayan Dristor restoranları her ne olursa olsun başarılı ve günden güne büyüyen bir ivme oluşturabilmeyi başarmıştır.

Kalitesinden ve eşsiz lezzetinden taviz vermeyen Dristor döner ve kebap restoranları ayrıcalıklı tarzı ve modern dokusuyla misafirlerini ev konforunda ve rahatlığında ağırlamayı tercih etmektedir. Böylelikle konuklarıyla daha sıcak bir atmosfer oluşturduğuna kanaat getiren Dristor kebap ve döner işletmecileri konuklarının konforunu önemseyerek onları büyülemeye devam etmektedir.

Lezzetin vazgeçilmez durağı olarak bilinen Dristor döner ve steakhouse et ve kebap restoranları iki ayrı mağazacılık konseptiyle tüm Romanyalılara ve bu ülkeyi ziyarete genel misafirlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Restoranlarına gelen tüm müşterilerine adeta evine gelen misafir gözüyle bakan Dristor restoranları, konuklarının rahatlığını ve güvenliğini önemsemektedir.

Dristor döner ve kebap restoranlarına geldiğinizde hiçbir şekilde sadece et kokusuyla harmanlanmış bir mekanla karşılaşmazsınız. Dristor döner ve kebap mekanlarında oluşturulan eşsiz lezzetler özel sunumlar eşliğinde misafirlere sunulurken hiçbir şekilde yoğun et kokusuyla gölgelenmemektedir. Bu şekilde çalışma prensibine sahip olan Dristor kebap restoranları böylelikle Romanya’da da Morend kebapçılık anlayışının doğmasını sağlamıştır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı