Zorlu Çocuk Tiyatrosu 20.yılında “Kusursuz Dünya Müzikali" ile Zorlu PSM'de İzleyicilerini Bekliyor

Zorlu PSM’de gerçek, sanal ve masal arasında bir yolculuk!

Bu sene 20.yılını kutlayan Zorlu Çocuk Tiyatrosu, Zorlu Holding’in 2016 yılında başlattığı, çocukların hayal gücünü harekete geçirmek ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlamak amacıyla düzenlediği “Bir Hayal Bir Oyun” hikaye yarışmasından çıkan oyunlarla çocukların hayal dünyalarını sahneye taşımaya devam ediyor.

 “Bir Hayal Bir Oyun” yarışmasının 2020 yılı kazananı Elif Sude Dobra’nın kaleme aldığı ‘Acayip Teknolojik Masallar’ hikayesinden sahneye uyarlanan Kusursuz Dünya Müzikali’nin başrolünde Pınar Altuğ Atacan, Yağmur Topçu ve Yarkın Ünsal yer alıyor.

Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde 22-25 Ocak ve 29-31 Ocak tarihleri arasında izleyenleri yenilikçi dekoru ve kostümleri, müzikleri ve danslarıyla gerçek, sanal ve masal arasında bir yolculuğa çıkaran Kusursuz Dünya Müzikali sezon boyunca izleyicilerini bekliyor.

“Bir Hayal Bir Oyun” Yarışmasının kazananı Elif Sude Dobra’nın ‘Acayip Teknolojik Masallar” hikayesinden Özlem Saraç Özcan’ın oyunlaştırdığı ve Gaye Cankaya’nın yönettiği “Kusursuz Dünya Müzikali” seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Bu sene Pınar Altuğ Atacan’ın Zorlu Çocuk Tiyatrosu kadrosuna dahil olduğu başrollerini Yağmur Topçu ve Yarkın Ünsal ile paylaştığı “Kusursuz Dünya Müzikali” sezon boyunca Zorlu PSM’de izleyicilerini bekliyor. 

Pinokyo, Hansel ile Gratel, Kırmızı Başlıklı Kız Kusursuz Dünya Müzikali’nde yepyeni bir mecaraya çıkıyor!

Kusursuz Dünya Müzikali’nde Kiraz, kendini “Kusursuz Dünya” bilgisayar oyununa kaptırmış bir çocuktur. Tek isteği tüm bölümleri geçip yenilmez komutan Torumar’ın baş askeri olmaktır. Annesi; Nejla ile babası; Cemal çözüm olarak bilgisayarı, tableti ve telefonu yasaklar. Ancak Kusursuz Dünya, Kiraz’ı bırakmaz. Kusursuz Dünya’nın Yenilmez Komutanı Torumar, Kiraz’a hayır diyemeyeceği bir teklif sunar. Onu sanal dünyanın sonsuzluğuna davet eder ve Pinokyo eşliğinde bir maceraya çıkarır. Hansel ile Gratel, Kırmızı Başlıklı Kız, gibi birçok masalın içine dahil olan Kiraz, sonunda Torumar’ın baş askeri olabilecek midir? Kusursuz Dünya Müzikali sizi gerçek, sanal ve masal arasında bir yolculuğa çıkarıyor.

Kusursuz Dünya Müzikali biletleri passo’de satışta!

Kapı Açılış: 12.30

Etkinlik: 13.00

 

Bilet Fiyatları:

55,00₺ 

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı