Vodafone’dan İlk 6 Ay Yarı Fiyatına Ev İnterneti

VODAFONE’DAN YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA AİLELERİN İNTERNET BÜTÇESİNE DESTEK 

 

Vodafone, yeni eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte ailelerin artan internet ihtiyacını karşılamak üzere yeni bir kampanya düzenliyor. “Vodafone Ev İnterneti Çok Uyguna Geldi” mesajıyla duyurulan kampanya kapsamında, Vodafone Ev İnterneti’ne gelen müşterilere ilk 6 ay 50 indirim sunulurken, taahhüt boyunca 2 yıl fiyat artışı yapılmıyor. 

 

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, evde keyifli ve kaliteli internet deneyimi yaşamak isteyen aileler için yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyor. Vodafone, yeni eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte artan internet ihtiyacını karşılamak üzere Vodafone Ev İnterneti alan müşterilerine özel yeni bir kampanya düzenliyor. “Vodafone Ev İnterneti Çok Uyguna Geldi” mesajıyla duyurulan kampanyada, Vodafone Ev İnterneti’ne gelen müşterilere ilk 6 ay 50 indirim sunulurken, taahhüt boyunca 2 yıl fiyat artışı yapılmıyor. Vodafone ayrıca, Vodafone Ev İnterneti’ne gelen Red’li müşterilerine 2 yıllık taahhüt süresi içinde ek 720 TL fatura indirimi sağlarken, Vodafone Ev İnterneti’ne gelen faturalı mobil müşterilerine de ek 360 TL indirim sunuyor. 

 

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin şunları söyledi:

“Vodafone olarak, mevcut ekonomik koşullarda müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmak amacıyla kampanyalar düzenlemeye devam ediyoruz. ‘Vodafone’da paran değerli’ anlayışıyla düzenlediğimiz bu kampanyalarda en yüksek fiyat-performans değerini sunmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, Vodafone Ev İnterneti müşterilerimiz için her yıl yaptığımız gibi bu yıl da okula dönüş kampanyası düzenliyoruz. Bu dönemde ailelerin ihtiyaçları ve maddi harcamalar artıyor. Biz de ev interneti ihtiyacının karşılanması konusunda müşterilerimiz için avantajlı bir teklif geliştirdik. Yeni kampanyamızda, Vodafone Ev İnterneti’ne gelen müşterilerimizin ilk 6 ay faturalarının yarısını biz ödüyoruz. Ayrıca, taahhüt boyunca 2 yıl fiyat artışı yapmıyoruz. Herkesi kampanyamızdan yararlanmaya davet ediyoruz. Vodafone olarak, memnuniyet odaklı yaklaşımımızla müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.”

 

Online başvurularda alışveriş çeki hediye

Vodafone, kampanya süresince, online kanaldan başvuru yapan müşterilerine 200 TL değerinde alışveriş çeki hediye ediyor. Vodafone Yanımda uygulamasından kolayca erişilebilen alışveriş çekiyle, teknolojik ürünlerden market alışverişine kadar tüm kategorilerde ihtiyaçlar Her Şey Yanımda’dan karşılanabiliyor. Müşteriler, Vodafone Yanımda uygulaması ve kişisel dijital asistan TOBi ile fatura ödeme gibi işlemleri için dijital çözümlere kolayca erişebiliyor.

 

Kasım sonuna kadar geçerli

Vodafone’un 30 Kasım 2022’ye kadar devam edecek okula dönüş kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerin, Vodafone mağazalarını ziyaret etmeleri, vodafone/ adresini ziyaret etmeleri ya da Vodafone Yanımda mobil uygulamasını kullanmaları yeterli oluyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı