Logitech’in Video Konferans Sistemleri ile eğitim kurumları yeniden şekilleniyor

Yeni eğitim-öğretim yılı başlarken, birçok eğitim kurumu hem öğrencilerine hem de öğretmenlere en iyi imkanları sağlamak için yatırımlarına devam ediyor. Öğrencilerin ve öğretmenlerin en yeni teknolojilerle ders yapmalarını mümkün kılan video konferans sistemleri, günümüzde birçok eğitim kurumu tarafından tercih ediliyor. Logitech’in video konferans sistemleri, yenilikçi teknolojisi, uzaktan çalışma deneyimini iyileştirmesi, tak-çalıştır özelliği, uygun maliyet yapısı ve önde gelen tüm bulut video çözümleriyle uyumlu olmasıyla eğitim süreçlerinin verimliliğini en üst seviyeye çıkarıyor. Logitech’in video konferans ürün ailesi üretkenliğin ve odaklanmanın en yüksek seviyeye ulaşmasını sağlıyor ve okullarda benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

 

Sınıflar Logitech Scribe ile baştan yaratılıyor

Yapay zekâ destekli beyaz tahta kamerası deneyimi sunan Logitech Scribe, tüm katılımcıların yüz yüze ve interaktif bir ders deneyimi yaşamasını sağlıyor. Yerleşik yapay zekâya ve özel lense sahip olan ürün, derslerde ve görüntülü toplantılarda beyaz tahtaların sorunsuz bir şekilde paylaşılmasını ve olağanüstü bir netlikte yayınlanmasını mümkün kılıyor. Kullanım kolaylığı ve pratik tasarımı ile dikkat çeken ürün, sınıflarda ve hatta ev-ofislerde de kullanma esnekliği sağlıyor. 

 

Derslere odaklanmanın yolu Zone Wireless kulaklıktan geçiyor

Zone Wireless kulaklık, olağanüstü ses kalitesi ve Qi kablosuz şarjı ile istenilen yerden kolaylıkla derse katılabilmeye imkan tanıyor. Hem öğrencilerin hem de öğretmenlerin kendi deneyim alanlarını yaratabilmelerine yardımcı olan ürün, aktif gürültü önleme özelliği sayesinde odaklanmayı kolaylaştırıyor. Ses kalitesinin ihtiyaçlara yönelik olarak belirlenmesine olanak tanıyan Zone Wireless, birinci sınıf gürültü önleyici mikrofonu ve Active Noise Cancellation (Aktif Gürültü Önleme) özelliği sayesinde öğrenci ve öğretmenlerin ilk tercihi oluyor.    

 

Online derslerin vazgeçilmezi: Logitech BRIO 4K web kamerası 

Online dersler pandemi döneminin ardından eğitim hayatının artık değişmez bir parçası olurken, iyi bir web kamerası bu derslerin verimliliği noktasında vazgeçilmez bir donanım olarak öne çıkıyor. Ultra 4K HD video görüntü desteği sunan Logitech Brio, RightLight 3 ve yüksek dinamik aralık (HDR) teknolojisi sayesinde her türlü aydınlatmalı ortamda mükemmel bir görünüme olanak tanıyor. Otomatik odaklama ve 5 kat HD yakınlaştırma imkanı sağlayan ürün, en ufak detayların bile net bir şekilde görüntülenmesini mümkün kılıyor. Gürültü önleme teknolojisine sahip çift entegre çok yönlü mikrofonlara sahip olan Logitech Brio, konuşmaların kusursuz netlikte karşı tarafa ulaşmasını sağlıyor. Brio ürünü sayesinde öğrenciler sınıftaymış gibi bir deneyim yaşarken, derslerin kontrolü öğretmenlerin elinde oluyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı