John Wick 2'nin Sessiz Yıldızı, Modern Korsanlara Karşı! “Stowaway/ Kaçak Yolcu" İlk Kez TV'de

SPI International, heyecanın hiç düşmediği 2021 yapımı Kaçak Yolcu (Stowaway) filmini FilmBox Extra ve streaming platformu FilmBox+ ekranlarında Türkiye ekran prömiyeri olarak sunuyor. FilmBox Original içeriği Kaçak Yolcu (Stowaway), bir genç kadının lüks bir yatta yaşadığı ölüm kalım mücadelesini öyküleştiriyor. Filmde, John Wick serisinde sessiz suikastçı Ares’i canlandıran Ruby Rose’un yanı sıra Frank Grillo ve Arnold Schwarzenegger’in oğlu genç aktör Patrick Schwarzenegger de rol alıyor.

6 kıtada, 69 ülkede milyonlarca kişiye hizmet veren uluslararası medya kuruluşu SPI International, bir yatta yaşanan ölüm kalım mücadelesini konu alan son derece sürükleyici bir filmi, aksiyon ve gerilim ağırlıklı filmlere ağırlık veren FilmBox Extra kanalında ve izleyici odaklı yeni nesil streaming platformu FilmBox+ ekranlarında TV prömiyeri olarak sunuyor. 

FilmBox Original içeriği Kaçak Yolcu (Stowaway) filminin öyküsünde, hayatı partilerden ibaret olan genç ve güzel kadın, lüks yatını ele geçirmek isteyen modern korsanlarla mücadele ediyor. Açık denizde teknesinde kaçabileceği hiçbir yer olmayan Bella Denton, kaderinin kontrolünü kendi eline almaya ve saldırganlara karşı koymaya karar veriyor.

Yüksek aksiyon temposuyla dikkat çeken “Kaçak Yolcu / Stowaway”, yönetmen Declan Whitebloom’un imzasını taşıyor. FilmBox Original içeriği olan filmde, Belle Denton rolünü John Wick serisinde sessiz suikastçı Ares’i canlandıran Ruby Rose üstleniyor. Güzel aktrise aksiyon filmlerinin başarılı oyuncusu Frank Grillo ve Hollywood efsanesi Arnold Schwarzenegger’in oğlu genç aktör Patrick Schwarzenegger eşlik ediyor. 

“Kaçak Yolcu / Stowaway”, 28 Ocak günü saat 21:30’da Türkiye ekran prömiyeri olarak FilmBox Extra ekranlarında olacak ve bu tarih itibarıyla FilmBox+ ekranlarında izlenebilecek. 

Aksiyon filmlerini, kesintisiz ve HD kalitesinde FilmBox Extra ekranlarında izlemek isteyen sinemaseverler, kanala Türksat KabloTV 337. kanal üzerinden ulaşabiliyor. FilmBox Extra içeriklerine ayrıca filmbox web sitesi ve FilmBox+ uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı