PEAKUP'tan Her Alanda Verimlilik Sağlayan Microsoft PowerApps Çözümü

İş süreçlerine büyük hız ve verimlilik kazandıran Microsoft’un PowerApps ürünü, PEAKUP’ın uzman yazılım ve satış ekipleri sayesinde şirketlerin en büyük teknoloji yardımcısı oldu. Şirket aracı taleplerinin yürütülmesi; insan kaynakları özgeçmişlerinin tasnifi, her departmandaki raporlama süreçleri, Teams’teki toplantıların takibi gibi onlarca zaman ve bütçe tasarrufu sağlayan özellik PEAKUP sayesinde şirketlerin gücüne güç katıyor. 1 yılda yapılabilen işler birkaç güne iniyor. 

Şirketler yıl içinde en büyük insan kaynağı ve bütçeyi “Kişisel Verilerin İşlenmesi”, “Araç Kullanım ve Tamiri”, “İK Departman Yönetimi”, “Seyahat Planlama”, “Araç Talebi” ve “Proje Oluşturma” gibi zorlu görevler için harcar. Günümüzde ise 1 yılı bulan bu işleri birkaç günde çözüme kavuşturmak Microsoft Power Platform ailesinin üyesi PowerApps ile çok kolay.   “Daha az kod ile uygulama geliştirme” konusundaki insan kaynağı sayesinde Microsoft’un MEA bölgesindeki en önemli partneri olan PEAKUP, PowerApps’ın özelliklerini uzay sanayii üretiminden turizm konaklamaya kadar farklı alanlarda faaliyet gösteren 80’i aşkın yöneticinin katılımıyla tanıttı. Shangri-La Bosphorus Otel’de gerçekleşen lansmanda PEAKUP CEO’su Ahmet Toprakçı, Microsoft Türkiye Pazarlama ve Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Münir Kundakçı, Microsoft Ortadoğu ve Afrika Bölgesi İş Uygulamaları Direktörü Kutalmış Damar ile PEAKUP Servis Ekipleri Direktörü Ahmet Uygur, rekor düzeydeki katılımcıya PowerApps’in detaylarını ve şirketlerin dijital dönüşümüne katkılarını paylaştı. 

Hız ve Verimlilik Aynı Çatıda 

Microsoft’un Power Platform çatısındaki PowerApps ürünü, PEAKUP’ın uzman yazılım ve satış ekipleriyle farklı iş kollarındaki markalara hız ve verimlilik kazandırıyor. PowerApps’ın en temel özelliği, son kullanıcının bir yazılımcı olmasına ihtiyaç duyulmaması. PowerApps’i kullanarak yüzlerce şirket aracının talep, tamir, kaza süreçlerini yönetebilir, insan kaynaklarına gelen binlerce başvuruyu tasnif edebilir, yurt içi ve ülke dışına seyahat edecek personel ve yöneticilerin tüm konaklama, bilet işlemlerini gerçekleştirebilir, şirket içi eğitimleri planlayabilir ve saha satış ekiplerine çeşitli ödüller oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda şirketlerin ofise dönüş süreçleri, toplantıların düzenlenmesi ve kişilerin uyarılması Microsoft Teams ile gerçekleşecek görüşmelerin takvimlendirilmesi gibi detaylar dahil olmak üzere daha onlarca özelliği şirketin ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlamak, uyarlamak ve başarı ile yönetmek PEAKUP’ın uzman desteği sayesinde mümkün.   

Kullanan Şirketler Tavsiye Ediyor

PEAKUP toplantılarında PowerApps ürünüyle tanışan şirketlerin yöneticileri ise kurumlardaki verimlilik, zaman ve bütçe tasarrufundan oldukça memnun. Büyük turizm gruplarından uzay sanayiinde yüksek teknolojili üretim yapan sanayii kuruluşlarına kadar birçok marka tüm iş süreçlerini PowerApps ile yönetiyor; verim ile tasarruf sağlıyor. Aynı zamanda PowerApps’i kullanan şirketler, tecrübelerini ve elde ettikleri faydaları sektörde 15 kişi ortalamasıyla yapılan ama PEAKUP tarafından 80’i aşkın profesyonelin katılımıyla gerçekleşen buluşmalarda diğer iş kollarına ait yöneticilere anlatma fırsatı buluyor. 

Son Kullanıcıya Olanaklar Sağlayan Yapı

PowerApps çözümünün şirketlere birçok olanak sunduğunu ve kullanan markaların bugüne kadar önemli faydalar elde ettiğini belirten PEAKUP CEO’su Ahmet Toprakçı, “PowerApps’i kullanan şirketler pratik ve hızlı bir dijital dönüşüm yaşadılar. Mobil uyumu sayesinde PowerApps düşük maliyet ve farklı sistemlere entegre yapısı ile çok sevildi.” dedi. PEAKUP’ın şirketlerin PowerApps’a geçiş sürecinde onlara hem alt yapı hem de teknik hizmetler sunduğunun altını çizen Toprakçı, “Biz son kullanıcının çok rahat bir şekilde PowerApps’tan verim almasına odaklanan bir şirketiz. Veriye bağlı karar alma, sürdürülebilirlik, kağıtsız süreçler ile seyahat, havuz aracı, arıza bakımı, masa rezervasyonu gibi birçok faaliyeti rahatça gerçekleştirmek mümkün” dedi. 

Zaman ve Kaynak Verimliliği İçin İdeal

Microsoft Türkiye Pazarlama ve Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Münir Kundakçı, PowerApps’in geliştirilmesinde PEAKUP’ın önemli katkıları olduğunu belirtti. PowerApps’in şirketlere verimlilik için birçok olanak sağladığının altını çizen Kundakçı, “PowerApps ile şirketlerin yaşadıkları çok sayıda problemi çözüyoruz. Bu ürün ile şirket, taksi için ödenecek tavan ücreti belirlemekten, birbiriyle doğrudan bağı olmayan ama verilerinin karşılaştırılması gereken birimlerin entegre edilmesine kadar birçok işi yapabiliyor. Zamandan ve insan kaynağından tasarruf sağlıyor” dedi. 

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı