Koçtaş’tan Kombi Bakımında Dikkat Edilmesi Gereken Öneriler

Koçtaş, kışa hazırlık yapmak isteyenlere yardımcı olacak kombi bakım önerileri sunuyor. Isınırken tasarruf yapılmasını sağlayan kombi bakım önerilerine Yaşayan Evler Blog’dan, ihtiyaç duyulan tüm ürünlere ise Koçtaş mağazaları, Koçtaş mobil uygulaması ve koctas.com.tr’den ulaşılabilir.

 

Yaşam alanları için tüm ihtiyaçları tek adreste buluşturan Koçtaş, ısınırken tasarruf etmek isteyenlere kombi bakımının püf noktalarını sunuyor. Koçtaş uzmanları öncelikli olarak hem olası kombi arızalarının önüne geçebilmek hem de var olan arızaların tespiti için her yıl düzenli kombi bakımının yapılmasını tavsiye ediyor. 

 

Kombi bakımında dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri ise özellikle yetkili servislerden ve uzmanlardan yardım almak. Koçtaş uzmanları kombi bakımını yaptırdıktan bir süre sonra sorunlarla karşılaşıldığında ise öncelikle sorunun sebebinin araştırılmasını ve en kısa sürede çözümünün bulunmasını öneriyor. Kombi çalışma sırasında patlama yapıyorsa, su basıncı normal seviyede (1,5- 2 bar arasında) olduğu halde kombiden su akıyorsa, kombi resetlendiği halde kombiden sıcak su gelmiyorsa, gaz vanaları açık olduğu halde kombi ısıtmıyorsa, kombiden alışık olmadığınız sesler geliyorsa, devamlı olarak kombi ateşleme sorunu meydana geliyorsa ve sürekli basınç değişimleri yaşanıyorsa mutlaka yetkili servis desteği alınması gerekiyor. Buna ek olarak evde gaz kokusu varsa hemen gaz vanaları kapatılmalı ve doğalgaz sağlayıcı firması ile iletişime geçilmelidir.  

 

Ayrıca kombi çok eskiyse ve kombi tamiri yaptırmanın pahalıya geldiği durumlarda ihtiyaca uygun kombi modelleri için Koçtaş mağazaları ziyaret edilebilir. Yoğuşmalı kombi, bacalı kombi, hermetik kombi gibi pek çok kombi çeşidi ve çok daha fazlası Koçtaş mağazaları, koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasında…

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı