Büyük Birlik Partisi İzmir İl Başkanı Erdem Öksüz: Üreticimizin sorunlarını duyuracağız

Büyük Birlik Partisi (BBP) İzmir İl Başkanı Erdem Öksüz ile yönetim kurulu üyeleri bu yıl 10'uncusu düzenlenen Kavacık Üzüm Festivali'ne katıldı. Karabağlar Belediyesi'nin düzenlediği festivale katılan BBP'liler üretici stantlarını dolaştı, çiftçinin sorunlarını dinledi.

 

Kavacık mahalle muhtarı Erkut Yeşilbayır'ı da ziyaret eden BBP'liler etkinlikler hakkında bilgi aldı. 10'uncu Kavacık Üzüm Festivali'ni İzmirliler ile üreticinin buluşması adına başarılı bulduklarını söyleyen BBP İzmir İl Başkanı Erdem Öksüz, "Üreticilerimiz ve çiftçilerimiz ile buluştuk. Öncelikle misafirperverliklerine ve bizlere gösterdikleri samimi duygulara teşekkür ederiz. Kardeşlerimizin en büyük sorunu mazot fiyatlarındaki artış. Küresel bir probleme dönen fiyat artışları da ciddi etkiliyor. Bugün bir bankamatik kartınızı değiştirmek bile dünyada çip üretimindeki sıkıntı nedeniyle eskisi gibi hızlı olamıyor maalesef. Önümüzdeki sene inşallah hem üreticimizin hem de aziz Türk milletinin bu sorunları önemli ölçüde azalacaktır.

 

Partimizin ve genel başkanımız Mustafa Destici'nin çok iyi çalıştığı bir konu bu. Çiftçimize uygulanması gereken doğru politikalarla küresel sorunlara rağmen aşılabileceğini düşünüyoruz. Bizi evlatları gibi gören sarılıp öpen tüm hemşerilerimize layık olmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Parti istişare toplantılarında sorunlarını bir bir anlatacağız. Doğru politikaların uygulanmasının da takipçisi olacağız." şeklinde konuştu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı