DemirDöküm MiPro Sense tasarruf ve konforu parmak ucuna taşıyor

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, yenilikte hız kesmiyor. 2022'ye hızlı başlayan, 9 ayda 2 yoğuşmalı kombi ve yeni nesil oda termostatı olmak üzere 3 ürünü pazarla buluşturan şirket, kontrol paneli ürün gamının yeni üyesini de tüketicilerin beğenisine sundu. Tüketicilere tasarruf ve konforu bir arada sunan MiPro Sense kontrol paneli, yoğuşmalı kazanlarda üst düzey verim vadediyor. 

 

DemirDöküm, iklimlendirme sektörüne kazandırdığı ürünlere bir yenisini daha ekledi. Şirketin çevreye duyarlı yoğuşmalı kazanları MaxiPremix ve MaxiCondense ile uyum içinde çalışacak kontrol paneli MiPro Sense, tüketiciyle buluştu. MiPro Sense, ergonomik yapısıyla birlikte kazanların kontrolünü kolaylıkla sağlarken yüksek enerji verimliliği vadediyor.

 

Konfor ve verimliliği parmak ucuna taşıyan ürün, kolay kullanımıyla ön plana çıkıyor. MiPro Sense, kompakt boyutlarıyla da kullanım alanlarında pozitif katkı sağlıyor. DemirDöküm’ün yeni nesil kontrol paneli, 7 cihaza kadar kaskad yapabilme imkânıyla yüksek kapasite ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunuyor. Isı pompası sistemlerinde hem ısıtma hem de soğutma kontrolü özelliği taşıyan ürün, DemirDöküm'ün duvar tipi yoğuşmalı kazan ailesinin en büyük yardımcısı oluyor. 

 

MiPro Sense enerji tüketimi takip sistemini de bünyesinde barındırıyor. Bu özellik, enerjinin akıllı kullanımını sağlarken ürünlerin de daha uzun ömürlü olmasında etki yaratıyor. DemirDöküm’ün ürün gamında yer alan MaxiPremix ve MaxiCondense yoğuşmalı kazanlar, MiPro Sense ile uyum içinde çalışıyor. Tüketiciler düşük emisyon değerleriyle çevre dostu yoğuşmalı kazanları, enerji dostu MiPro Sense sayesinde daha da verimli kullanma imkanı yakalıyor. 

 

Dokunmatik ekranıyla yeni bir kullanım deneyimi vadeden MiPro Sense'in ön plana çıkan özellikleri şöyle:
– Günü 12 farklı zaman dilimi ile hem ısıtmada hem de sıcak suda programlayabilme,
– 7 cihaza kadar kaskad yapabilme,
– 3 farklı ısıtma devresi kumanda edebilme,
– Isı pompası sistemlerinde hem ısıtma hem de soğutma kontrolü,
– Enerji tüketimi takip sistemi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı